Puntuacio lliga 2023-2024

VOTACIÓ MARÇ – PLUJA

NÚMERO DE FOTO12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637
Josep E. Naval1512323544
Vicent Piquer3152153442
Paco donderis2142143553
Herme Arribas.1132524345
Rosa Escalera1413254352
Ximo Rosell5213441325
José Ferrando 2113453452
TONI ROIG3212543145
Vicent Morales5441233152
Pol Espi1122343455
Pascual Benavent5514334212
Vicent Granell4554332211
Vicent Esteve1221434355
Teresa J. Sangrós García4411332525
PUNTS TOTALS20417221261211111821821347361719011114501163003226514419

VOTACIÓ FEBER – NÚMERO TRES

NÚMERO DE FOT1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435
Pol Espi3451325412
Toni Roig5332412541
Vicent Piquer2532114534
Paco Donderis5151243432
Pascual Benavent5451132342
Gildo Arribas1124525433
Vicent Granell3342241551
Ximo Rosell Niclos4335411225
José Ferrando Ferrando 3142545312
Teresa J. Sangrós García2342155341
Josep E. Naval1413345252
Vicent Morales4412325531
Ximo Tomàs 2334211554
Álvaro Ivens5112523344
PUNTS TOTALS72619191453122366111620140297368284141632111626211744

VOTACIÓ GENER – TRENS I VIES

NÚMERO DE FOTO123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Paco Donderis5454221133
Vicent Piquer3224311455
Toni Roig1352541243
Vicent Granell4452351123
Gildo Arribas5124432513
Vicent Morales1152234435
Pol Espi5523344121
Álvaro Ivens4342215351
Rosa Escalera5244511332
Juan Bta Puchades3445352211
Jose Sapena5251231434
José Ferrando Ferrando 2311234455
Josep E. Naval4552132431
Ximo Tomàs 5123214534
Teresa J. Sangrós García5454331221
PUNTS TOTALS31172172334641885426417281931520981653017125712100567

VOTACIÓ DESEMBRE – COLOR GROC

NÚMERO DE FOTO12345678910111213141516171819202122232425262728
MERCEDES GARCIA HERNANDEZ5544332211
Teresa J. Sangrós3522115443
Paco Donderis2135544321
Vicent Piquer2143542531
Vicent Morales1342514325
Herme Arribas4511534223
Pol Espi2412513453
Toni Roig2143455321
Juan Bta Puchades1254413253
Josep E. Naval2342514315
Vicent Granell3445312251
Javi Maravilla5252413314
PUNTS TOTALS710122291327449231710275039141834104516759

VOTACIÓ NOVEMBRE – PAISATGE EN BLANC I NEGRE

NÙMERO DE FOTO:12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Paco Donderis5315124342
Ricardo Esteve Salom5544221313
Vicent Piquer1515322443
Toni Roig4412123355
Vicent Granell1455433221
Pol Espi5423231145
Javi Maravilla3212355441
Álvaro Ivens3115454322
Vicent Morales3532544112
Josep e. Naval5334425211
Mercedes García Hernandez5443325211
Jose Ferrando Ferrando 4211324535
Gildo5353242411
Teresa J. Sangrós García5151224334
Juan Bta Puchades1441533252
PUNTS TOTAL:185001821111927191971791733018221241120114029131380144

VOTACIÓ OCTUBRE – FORMES GEOMÈTRIQUES

NÚMERO DE FOTO12345678910111213141516171819202122232425262728293031
Javi Maravilla2231534145
Gildo Arribas5433154221
Pol Espi14353211524
Vicent Granell 2331441255
Paco Donderis1221334545
Josep E. Naval4112543523
Vicent Piquer3154532142
Mercedes Garcia Hernandez3324142515
Vicent Morales3125314524
Ximo Tomás5511223434
Teresa J. Sangrós3115542432
Toni Roig3524241315
José Ferrando Ferrando 5154143232
PUNTS TOTALS:3515526112081219142381631280116421420220223413530

VOTACIÓ SETEMBRE – TEMA: CAPVESPRES /ALBES

NÚMERO DE FOTO1234567891011121314151617181920212223242526272829
Javi Maravilla1525431432
Teresa J. Sangrós García5411532324
Paco Donderis4545
Toni Castelló 5334522114
MERCEDES GARCIA HERNANDEZ5541214233
Gildo Arribas5233544211
Lorena Marin
Vicent Piquer1313442552
TONI ROIG4515431322
Pol Espi5544321231
Rosa Escalera Parra4541133252
Vicent Morales5431431252
Josep E. Naval2543512341
Lorena Marin1324455213
Vicent Granell3344551122
José Ferrando Ferrando 2455231134
PUNTS TOTALS:19171437134482019172718432815111276181027172736
error: Tot el contingut d\\\'aquesta pàgina està protegit